O firmie

POLRAB Sp. z o.o. to nowoczesna agencja pracy korzystająca z nowatorskich, nieszablonowych i efektywnych metod HR pozwalających na skuteczne rekrutowanie pracowników dostosowanych do potrzeb polskich przedsiębiorców.

Co wyróżnia POLRAB na tle innych agencji pracy?

  • Wykwalifikowana kadra pracownika – wykwalifikowani specjaliści ds. zatrudnienia znający szereg języków obcych, m.in. język ukraińskim, rosyjski oraz niemiecki, pomogą w przeprowadzeniu sprawnego procesu rekrutacji w języku ojczystym pracownika.
  • Nowoczesne metody pracy – dostosowujemy metody działania do potrzeb kadrowych naszych partnerów. Posiadamy w pełni zinformatyzowany system zarządzania zasobami ludzkimi, dzięki któremu możemy zaproponować pracownika, który spełnia oczekiwania przedsiębiorcy.
  • Dbałość o szczegóły – szukamy zmotywowanych, fachowych i rzetelnych pracowników. Współpracujemy tylko z przedsiębiorcami mogącymi pochwalić się dobrą renomą i wypłacalnością.
  • Indywidualne podejście do każdego klienta – dla każdego klienta przygotowujemy spersonalizowaną ofertę dostosowaną do potrzeb. Szukamy nowych rozwiązań, które mogą sprostać coraz większym wymaganiom.